Śniadanie w 10 minut

Pierwszą rzeczą, która uderza w twój umysł, gdy budzisz się rano jest to, że jak można mieć doskonałe śniadanie w 10 minut?

Cóż, możesz zjeść pyszne śniadanie w zaledwie 10 minut i jestem pewna, że je pokochasz.

Oto kilka śniadań w 10 minut, które dadzą Ci energię na cały dzień.

1. Omlet

Możesz zrobić omlet w 10 minut, biorąc 1 jajko, 2 łyżki sera i sól na patelni. W innej patelni, dodać 2 łyżki śmietany i sauté mieszaninę przez minutę. Dodaj mieszankę serową do patelni z jajkiem i dobrze wymieszaj. Następnie dodaj kilka przypraw, takich jak pieprz cayenne, gałka muszkatołowa w proszku i papryka. Przerzuć omlet, gdy brzegi staną się chrupiące, a następnie pokrój go na 6 części.

2. Jogurt i jajka

Weź miskę i dodaj jeden kubek jogurtu, kilka plasterków ogórka, kilka listków świeżej mięty, szczyptę soli i jedną łyżkę oliwy z oliwek. Weź 2 jajka w osobnej misce i dobrze je ubij. Następnie wlej jajka do miski i przykryj ją talerzem. Odstaw na 5 minut, a następnie weź talerz i dodaj jogurt i jajka. Dobrze wymieszaj i ciesz się nim.

3. Jajko, ziemniak i chleb

Weź miskę i wymieszaj 1 jajko, 1 ziemniaka, łyżeczkę oliwy z oliwek, sól i pieprz. Rozgrzej patelnię i włóż do niej łyżkę masła. Gotuj ziemniaki przez 10 minut lub aż się ugotują. Po tym czasie zetrzyj ziemniaka i pokrój go na małe kawałki. Dodaj jajko i dobrze wymieszaj. Na koniec dodaj ser i dobrze wymieszaj. Podawaj w misce i podawaj na gorąco.

4. Banan i masło orzechowe

Weź banana i zacieraj go używając tylnej części widelca. Dodaj 2 łyżki masła orzechowego i łyżeczkę cynamonu i dobrze wymieszaj. Podawaj go z kilkoma orzechami włoskimi, borówkami i kilkoma wiórkami czekoladowymi.

Wnioski:

To były najbardziej skuteczne i proste śniadania w 10 minut. Dodadzą Ci energii i będziesz pełny na cały dzień.