5 pysznych galaretek do serników na zimno

Sernik to ulubiony deser wszystkich osób, które uwielbiają desery. Robią go nawet podczas swoich imprez i spotkań, a jeśli Ty również jesteś miłośnikiem sernika to oto galaretki, które sprawią, że Twój sernik będzie smakował lepiej.

Galaretka jest najlepszym i słynnym sposobem, aby sernik smakował bardziej pysznie, ale tutaj jest coś, co sprawi, że twój sernik będzie smakował bardziej mniam.

1. Galaretka truskawkowa

Galaretka truskawkowa jest najbardziej powszechną i smaczną galaretką, którą ludzie kochają. Wystarczy dodać truskawki do podstawowej mieszaniny cukru, mleka i żelatyny i dobrze wymieszać. Powstała mieszanina będzie miała czerwony kolor i będzie to smaczna galaretka, którą możesz dodać do swojego sernika.

2. Galaretka cytrynowa (Lemon Jelly)

Jeśli kochasz sernik z odrobiną kwaśności to możesz spróbować galaretki cytrynowej. W tym przepisie, jedyną rzeczą, która jest potrzebna jest sok z cytryny i żelatyna. Wynik będzie pikantne i słodkie galaretki.

3. Galaretka ananasowa

Jeśli chcesz dodać trochę słodyczy do swojego sernika to galaretka ananasowa jest najlepszym sposobem, aby przejść. Aby zrobić galaretkę ananasową, musisz zagotować wodę i dodać do niej ananasa. Gdy wystygnie, można dodać cukier i żelatynę i dobrze wymieszać.

4. Galaretka z cytryny i pomarańczy

Jest to kolejna popularna galaretka, którą ludzie robią i lubią. To będzie smakować niesamowite, jeśli dodać niewielką ilość pomarańczy do mieszaniny żelatyny i wody. Cytryna i pomarańcza to połączenie, które jest najlepsze i da Ci niepowtarzalny smak Twojego sernika.

5. Galaretka czekoladowa

Oto najbardziej popularny przepis ze wszystkich galaretek. W tym przepisie, trzeba będzie zagotować wodę i dodać kakao w proszku, żelatyna i cukier. Dobrze wymieszać i po ostygnięciu, wlać go do formy i niech siedzieć przez pół godziny.

Wnioski:

Mam nadzieję, że te pięć przepisów da Ci trochę inspiracji do zrobienia pysznego i mniamego sernika. Wszystkie są łatwe do wykonania i wszystkie sprawią, że Twój sernik będzie smakował jeszcze pyszniej.