fbpx

Poznaj nas

Możesz być pewny, że Twoje zdrowie jest w dobrych rękach.

Edukacja jest jednym z naszych filarów. Obie ukończyłyśmy studia magisterskie z dziedziny dietetyki sportowej. Żeby pomagać Ci profesjonalnie nieustannie się kształcimy i rozwijamy. Szkolimy się na kursach, webinariach, szkoleniach i konferencjach. Opieramy się na aktualnej wiedzy akademickiej i Evidence Based Medicine. Dzięki temu stosujemy jedynie bezpieczne i sprawdzone strategie żywieniowe.

liza wójtowicz dietetyk sportowy

Liza Wójtowicz

 • magister dietetyki, specjalista dietetyki sportowej
 • dietetyk klubu triathlonowego CelIronMan
 • biegaczka, maratonka,
 • twórczyni “Prosto do Celu”,
 • psiara i wielbicielka makaronów.

Od 2017 roku pomagam osobom aktywnym lepiej wykorzystywać swój potencjał i osiągać lepsze wyniki dzięki dobrze zbilansowanej diecie. Uwielbiam edukować o zdrowym żywieniu. Dbam o to, żeby moi podopieczni wiedzieli nie tylko CO jeść, ale przede wszystkim – JAK jeść i DLACZEGO.

Na co dzień gotuję prosto i szybko i tego samego uczę swoich podopiecznych. Pokazuję jak jeść zdrowo w niedoczasie. Dobrze znam asortyment popularnych sklepów i na pewno podpowiem Ci, których gotowców warto używać.

Pracuję przede wszystkim z osobami aktywnymi fizycznie – amatorami, pół-profesjonalistami. Skupiam się głównie na sportach wytrzymałościowych, drużynowych i lekkiej atletyce. Wielu moich podopiecznych debiutowało w półmaratonach, maratonach lub znacząco poprawiło swoje wyniki w staratch, dzięki dobrze dopasowanym planom żywieniowym, które dla nich stworzyłam.

Jako jedna z nielicznych dietetyków w Polsce pracuję z zawodnikami futbolu amerykańskiego. Żywieniu w tej dyscyplinie poświęciłam swoją pracę magisterską.

Uwielbiam się uczyć i doświadczać. Po godzinach czytam książki medyczne (na przemian z kryminałami i – od niedawna – „Puciem”), a swój pierwszy maraton przebiegłam po to, żeby wiedzieć, z jakimi trudnościami zmagają się moi podopieczni. Interesuję się również zdrowiem jelit oraz dietami roślinnymi.

Jeśli:

 • trenujesz amatorsko lub półprofesjonalnie,
 • chcesz dobrze przygotować się do sezonu lub zregenerować
 • potrzebujesz zapanować nad swoimi jelitami
 • lub nauczyć się jak jeść zdrowo bez mięsa

– Liza będzie Twoim dietetykiem.

Kasia Olszewska

Cześć,

jestem inżynierem technologii żywności i magistrem dietetyki. Moim głównym celem jest edukowanie i pomaganie ludziom w żywieniu. Wyznaję zasadę, że lepiej jest przekazywać wiedzę niż narzucać sztywne ramy, które na dłuższą metę nie są efektywne. Kto mnie zna ten wie, że w sklepach  większość czasu spędzam na czytaniu etykiet i rozsądnym wybieraniu produktów spożywczych 🙂  a jeśli znajdę jakiś produkt godny uwagi lubię się tym dzielić na insta stories czy podsyłać do najbliższych.

Jedną z moich pasji jest gotowanie, a najbardziej cieszy mnie przyrządzanie zdrowych, pożywnych posiłków, które są pyszne i co najważniejsze łatwe w przygotowaniu. Najlepiej czuję się w temacie żywienia osób aktywnych fizycznie i sportowców.

Od dziecka byłam aktywna fizycznie, trenowałam koszykówkę przez 8 lat i uczęszczałam do klasy sportowej, która dała  mi możliwość testowania swoich umiejętności w różnych dyscyplinach sportowych. Na przestrzeni lat widzę jak bardzo świadomość żywienia w sporcie wzrosła. Gdy trenowałam, w sporcie amatorskim nie spotkałam się z tym aby ktoś zwracał uwagę na to co je młody zawodnik. Zdarzało się, że na obozach jadłyśmy z koleżankami zupki chińskie, chipsy i całą masę słodyczy, a dziś nie wyobrażam sobie świadomego trenera, zawodnika, rodzica i dietetyka, który na to by pozwolił. Rola żywienia w sporcie i utrzymaniu zdrowia jest częściej dostrzegana i cieszę się, że w ten sposób, jako dietetyk mogę pomagać zawodnikom i osobom aktywnym fizycznie. Widzę także, że zawodnicy coraz częściej sami wychodzą z inicjatywą i proszą o poradę lub dopytują o tematy żywieniowe.

Miałam okazję przyglądać się nawykom żywieniowym i współpracować z zawodnikami polskiej ligii siatkówki w takich zespołach jak Trefl Gdańsk czy PGE Skra Bełchatów dzięki czemu poznałam specyfikę sportu zawodowego i możliwości żywieniowe profesjonalnych zawodników.

Z Lizą znamy się ze studiów magisterskich i mamy nadzieję, że współpraca ułatwi nam obalanie mitów dietetycznych i edukowanie wśród większej ilości osób, w tym sportowców, którzy chcą poprawiać swoje zdolności wysiłkowe.

Swoją wiedzę staram się weryfikować i poszerzać na podstawie najnowszych badań oraz szkoleń.

Jeśli szukasz kogoś kto pomoże Ci:

 • osiągnąć zdrową sylwetkę,
 • w prosty sposób zwiększyć świadomość żywieniową oraz wiedzę na temat zdrowego odżywiania
 • zapanować nad Twoim jedzeniem,
 • poprawić zdrowie i samopoczucie

– Kasia będzie Twoim dietetykiem.

Zachęcam do współpracy dietetycznej; przyjemnej i dopasowanej do Twoich potrzeb.

kasia olszewska dietetyk sportowy