Menu Zamknij

[KONKURS] Wygraj współpracę dietetyczną na miesiąc!

wygraj dietę

Swoich podopiecznych uczę, że sukcesy trzeba świętować, więc uznałam, że ja też swój powinnam. Z okazji 300 polubień fanpage, w ramach podziękowania organizuję konkurs, w którym możesz wygrać współpracę ze mną na cały miesiąc.  Zobacz co trzeba zrobić, żeby zgarnąć wygraną.

Kiedy rozmawiam z innymi, często mówią mi, że chcieliby coś zmienić, wprowadzić coś nowego, ale ciągle coś stoi na przeszkodzie, a tak naprawdę, to brakuje bodźca, który by im w tym pomógł. Sami przyznają, że szukają wymówek, ale gdyby mieli nad głową stróża, to by jakoś wszystko udało się pogodzić (na tej samej zasadzie przecież działają deadline’y).

Dlatego wszystkim osobom, które potrzebują tego “czegoś” wychodzę na przeciw 😉 To jest właśnie ten moment, w którym możesz coś zmienić, nie czekaj. Bo przegapisz termin przysyłania zgłoszeń. Zadanie nie jest wcale trudne.

wygraj dietę

Co można wygrać?

Nagroda główna to miesięczna współpraca ze mną nad Twoim celem – odchudzaniem, przytyciem, odżywieniem, przygotowaniem do zawodów, nauką zdrowych nawyków żywieniowych, no słowem – nad czym potrzebujesz. Współpracujemy on-line. Możesz też skorzystać z opcji ze spotkaniem na żywo przy okazji odbioru programu – spotykamy się wtedy w przyjemnych warunkach, przy kawie na mieście (w Łodzi) i obgadujemy na spokojnie wszystkie kwestie, które potrzebujesz. Możemy też wybrać się na zakupy, na których pokażę Ci jakie produkty wybierać, na co zwracać uwagę i jak czytać etykiety, żeby wybierać dla siebie to, co najlepsze. Wszystkie zasady współpracy opisane są w moim sklepie: przeczytaj.

Wiem, że będzie mi się trudno zdecydować, więc będzie też druga nagroda – wyróżnienie. Będzie to polecana przeze mnie książka “Historia wewnętrzna. Serce.” J. H. von Borstela – o tym, jak pracuje nasz najsilniejszy narząd, i jak o niego dbać nie tylko dietą. Plus pewnie jakieś gadżety, które wymyślę po drodze 😉

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Pokaż mi swój ulubiony przepis na kolację. Co najchętniej jesz? Napisz, zrób zdjęcie, nagraj film, cokolwiek – i opublikuj w komentarzu na fanpage Prosto do Celu w przypiętym poście. Wszystkie szczegóły, co robić są tam.

Termin nadsyłania komentarzy: 30.07.2018 (do końca dnia)

Regulamin konkursu Pokaż mi swoją kolację

Wyniki ogłoszę 01.08.2018 w poście na Facebooku.

Powodzenia!

 

 

2 Komentarze

  1. Pingback:Jak się uchronić przed urazami mózgu w sporcie? • Prosto do celu

  2. Pingback:Co i ile powinien pić sportowiec? Cykl #polejwody, część 7 • Prosto do celu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *