ebook dieta biegacza
Bieganie i triathlon

Dieta i nawodnienie w okresie przygotowań do półmaratonu, maratonu lub triathlonu. Fragment ebooka “Dieta biegacza i triathlonisty.”

Tydzień temu ukazał się mój pierwszy ebook – Dieta biegacza i triathlonisty. Prosty przewodnik. Uczę w nim, jak w prosty i poprawny sposób poprowadzić żywienie w sportach wytrzymałościowych, aby osiągać najlepsze wyniki. Tylko że kupowanie ebooka to jak kupowanie kota w worku. Rzadko kiedy wiesz, czy na pewno będziesz zadowolony.

odnosnik do sklepu

Pewnie znasz mój sposób pisania, podejście do dietetyki i zamiłowanie do nauki. Ale jeśli jesteś tu po raz pierwszy, możesz nie wiedzieć, że staram się całą swoją wiedzę opierać na aktualnych badaniach naukowych oraz doświadczeniu swoim i najlepszych dietetyków sportowych w Polsce i na Świecie. Ciągle się rozwijam, a to, o czym mówię opieram na tzw. evidence based nutrition – czyli żywieniu opartym na faktach. A przy tym staram się ubrać wszystko, co wiem w proste słowa. Bo uważam, że jeśli ktoś nie potrafi wytłumaczyć czegoś bez użycia naukowych trudnych słów, to prawdopodobnie sam tego nie rozumie.

Z tego właśnie powodu pokazuję Ci, czego możesz się spodziewać w ebooku. Po prostu pobierz spis treści, zajrzyj do środka.

pobierz spis tresci

W bezpłatnym fragmencie ujawniam:

  • dlaczego dieta jest tak ważna,
  • prawie w całości rozdział o znaczeniu białka w sportach wytrzymałościowych,
  • pełny rozdział dotyczący nawodnienia, z którego dowiesz się ile powinieneś pić, jakie płyny wybierać oraz jak monitorować stan nawodnienia,
  • dlaczego periodyzacja żywienia, czyli dostosowanie go do aktualnego okresu treningowego jest tak znacząca. Przeczytasz pełny rozdział dotyczący doboru diety w okresie przygotowań do sezonu – na przykład planowanego startu w półmaratonie, maratonie czy triathlonie – z konkretami i liczbami,
  • najlepsze strategie na żywienie na trasie. Pokazuję Ci łatwy do zapamiętania schemat doboru ilości węglowodanów i podaję przykłady i ilości produktów, które możesz wykorzystać w czasie wyścigu.

 

 

Ebook dostępny jest w sklepie Prosto do Celu w promocyjnej cenie tylko do 6-go grudnia. Później cena wzrasta na stałe, a ja nie przewiduję zniżek na święta 🙂 Ogólny czas sprzedaży ebooka jest ograniczony i trwa tylko do końca roku. Później nie będzie możliwości zakupu.

Przeczytaj inne teksty dotyczące diety biegacza:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *