fbpx

Czy można biegać na czczo?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Bieganie (albo w ogóle – ćwiczenie) na czczo wzbudza trochę kontrowersji. Raz słyszymy, że warto, bo pomaga szybciej schudnąć, innym razem – że jest niebezpieczne. Więc jak to naprawdę jest? Czy można biegać na czczo? TO ZALEŻY. Wszystko wyjaśniam w krótkim filmie.

Nowy format – filmy i live

Co tydzień we wtorki o 20:00 spotykamy się na moim fanpejdżu na live, czyli transmisji na żywo, którą ochoczo zatytułowałam #przyszklaneczce. Wody oczywiście (kto zgadnie z czym będzie woda tym razem?).

Gadamy sobie w tym czasie o tym, co tam w dietetyce piszczy. Obalamy mity i takie tam. To znaczy ja gadam, Was nie widać, ale możecie mnie oglądać, słuchać i odzywać się w komentarzach. Co jest nawet wskazane. Wtedy wiem, że jesteście i pilnujecie, żebym nie gadała za dużo. Bo z założenia lajwy mają trwać 20-30 minut. Szanuję Wasz czas i przestałam je rozwlekać na godzinę.

Powiedz mi, o czym zrobić live?

O tematy pytam co jakiś czas na facebooku i instagramie – więc jeśli chcecie o coś zapytać, to warto mnie tam śledzić – nie przegapicie wtedy niczego ważnego.

Jednym z zadanych pytań było “czy można ćwiczyć na czczo”. Więc wzięłam i odpowiedziałam. Live był z tych “jeśli coś ma pójść nie tak, to pójdzie” – pies szczekał i domagał się rzucania sznurka, obraz się chwiał, samochody za oknem jeździły, w trakcie wychodziłam otworzyć drzwi, generalnie było zabawnie – kto nie widział, niech żałuje. Dlatego też postanowiłam nagrać film jeszcze raz, tak aby już nic nie przeszkadzało i było samo mięso.

Czy można biegać na czczo?

Film możesz obejrzeć po kliknięciu w obraz poniżej.

Czy można biegać na czczo?

 

Bez zbędnego gadania i niewypałów (kto nie widział live’a ten stracił!), samo mięso – czyli odpowiedź na pytanie czy można ćwiczyć na czczo.

To zależy.

Zobacz od czego i czy Ty możesz ćwiczyć bez jedzenia 🙂

Opublikowany przez Prosto do celu – Dietetyk Liza Wójtowicz Piątek, 21 września 2018

  

Jeśli film spodobał Ci się – daj znać w komentarzu albo podaj go dalej. W ten sposób mogę się rozwijać. A jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wątpliwości – zadaj je w komentarzu. Na pewno odpowiem 🙂


Biegasz? Chcesz wiedzieć więcej o diecie biegacza?

ebook dieta biegacza

Już niedługo pojawi się pierwszy taki ebook w Polsce. Dzięki niemu będziesz w stanie samodzielnie ułożyć plan żywieniowy na każdy okres treningowy tak, aby osiągać więcej!

>>Zapisz się na listę zainteresowanych i zgarnij zniżkę na ebooka!<<

Jedna myśl na “Czy można biegać na czczo?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnie wpisy