O mnie

dietetyk sportowy Łódź

Cześć! Jestem Liza i jestem dietetykiem z zamiłowaniem do dietetyki sportowej. Od prawie dwóch lat pracuję z osobami, które chcą poprawić swój wygląd i zdrowie albo wyniki sportowe. Pokażę Ci, jak w prosty i dopasowany do Ciebie sposób osiągać swoje cele i wprowadzać zdrowe nawyki żywieniowe. Zobaczysz, że dieta nie musi się źle kojarzyć – na przykład z głodówkami i wyrzeczeniami. Udowodnię Ci, że w zdrowym odżywianiu jest miejsce na pizzę i lody – byle z głową.

Pokazuję, że zdrowe żywienie nie musi być czasochłonne. W końcu mało kto ma czas i chęć, aby długo stać w kuchni. Pomagam wszystkim zabieganym jeść zdrowo w niedoczasie.

W 2015 roku zaczęłam biegać i od tamtej pory ciągle rozwijam swoją wiedzę na temat żywienia w aktywności fizycznej i sporcie. Układam plany żywieniowe dla osób przygotowujących się do biegów ulicznych, biegów ultra czy triathlonu.

Poza układaniem jadłospisów, piszę też bloga, prowadzę social media – tworzę infografiki na Instagramie, administruję grupą na Fb Bieganie – dieta i suplementacja, jestem autorką tekstów eksperckich z zakresu żywienia. Prowadzę wykłady i webinary. Współpracuję z trenerem biegania, Panem Jagodą a od 2018 roku jestem dietetykiem klubu sportowego CelIronMan. Posiadam rekomendację Akademii Dietetyki Sportowej.

Współpraca, plany dietetyczne, szkolenia, webinary:  dietetykliza@gmail.com